KONST / Litografier / Litografi 9109293
nr 910 9293
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), "Slas", 275/320, signerad, 1973, motivet: 39x49, glas saknas
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 september 2014
kl 19:34:17
4/9 20:44:21
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas